Atlı Savaşçı

Atlı Savaşçı Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Atlı Savaşçı ; Atıyla düşman zombilere karşı savaşan köpek ile bütün zombileri yok etmeniz gerekiyor. At ile gidiyorken karşınıza çıkan bütün zombileri vurmalısınız. Yön tuşlarıyla ilerliyor, A ve D tuşları ile hücuma geçebilirsiniz. Kral oyunum Türkiye nin yeni kral oyun sitesi olmak için kral oyunlar yeni ve güzel kral oyun ekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Atlı Savaşçı Oyunu 1322 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 5 Savaş Oyunları

Atlı Savaşçı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Savaşçı Zombiler Savaşçı Zombiler Bu zombiler adeta savaşmak için yaşıyorlar. Sizden de bu oyunda savaşmak için yardım bekliyorlar. Onlara yardım ederek düşmanlarına karşı güçlü olmalarını sağlayın. Kategorilerdeki savunma ve saldırı malzemelerini kullanabilirsiniz. Mouse ile oynanır. Kral oyunum Türkiye nin yeni kral oyun sitesi olmak için kral oyunlar yeni ve güzel kral oyun ekliyor.

Savaşçı Güzel Savaşçı Güzel Genç kız güzelliğiyle kendinden laf ettiyor. Yalnız o güzelliğinden çok savaşçı yönünü seviyor. Eline kılıcını aldı ve onu öldürmek isteyen düşmanlarına karşı savaşmak istiyor. Onu yanlız bırakıpta yenilmesine göz yummayın. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyunum Türkiye nin yeni kral oyun sitesi olmak için kral oyunlar yeni ve güzel kral oyun ekliyor.

Savaşçı Asker Savaşçı Asker Savaşçı askeriniz ile kentinizi işgal edecek olan düşmanlarınıza karşı savaşmanız gerekiyor. Savaşçınız ile bütün düşmanlarını yok edin ve şehri savunun. Savaşçıyı W,A,S,D ile yönlendiriyorsunuz. Kral oyunum Türkiye nin yeni kral oyun sitesi olmak için kral oyunlar yeni ve güzel kral oyun ekliyor.

Müthiş Tatlı Müthiş Tatlı Akşam yemeğinden sonra tatlı yemek isteyen bu aileye tatlı yapın. Hızlı olun ve onlar yemeğe oturmadan tatlıyı hazır hale getirin. Kategorilerde bütün tatlı malzemeleri bulunmaktadır. Size lazım olanı alarak kullanın. Belirlenecek olan sıraya göre karıştırmanız gerekiyor. Mouse ile oynanır. Kral oyunum Türkiye nin yeni kral oyun sitesi olmak için kral oyunlar yeni ve güzel kral oyun ekliyor.

Küçük Kirazlı Tatlılar Küçük Kirazlı Tatlılar Akşam misafirleri gelecek kadına yardım ederek küçük kirazlı tatlılardan yapın. Misafirler gelmek üzere elinizi hızlı tutun. Kategorilerde bütün malzemeler bulunmaktadır. Kız sizin yardımınızı bekliyor. Mouse ile oynanır. Kral oyunum Türkiye nin yeni kral oyun sitesi olmak için kral oyunlar yeni ve güzel kral oyun ekliyor.

Eğlence Tatlısı Eğlence Tatlısı Güzel kız yılbaşı gecesi için çok güzel bir tatlı hazırlamak istiyor. Ona yardımcı olarak en güzel pastayı hazırlayın. Mutfağa girin ve hemen başlayın. Kategorilerde bütün tatlı malzemeleri bulunmaktadır. Mouse ile oynanır. Kral oyunum Türkiye nin yeni kral oyun sitesi olmak için kral oyunlar yeni ve güzel kral oyun ekliyor.

Çılgın Savaşçılar Çılgın Savaşçılar Düşmanlarınız çıldırmış olmalı ki sizin bölgenizi ele geçirmek istiyorlar. Onlara ne kadar güçlü olduğunuzu ve neler yapabileceğinizi gösterin. Kategoride savaş için kullanabileceğiniz bütün silahlar bulunmaktadır. En güçlülerini seçerek alın. Savaş başladığında dikkatli olun. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Kral oyunum Türkiye nin yeni kral oyun sitesi olmak için kral oyunlar yeni ve güzel kral oyun ekliyor.

Atlı Savaşçı Atlı Savaşçı Atıyla düşman zombilere karşı savaşan köpek ile bütün zombileri yok etmeniz gerekiyor. At ile gidiyorken karşınıza çıkan bütün zombileri vurmalısınız. Yön tuşlarıyla ilerliyor, A ve D tuşları ile hücuma geçebilirsiniz. Kral oyunum Türkiye nin yeni kral oyun sitesi olmak için kral oyunlar yeni ve güzel kral oyun ekliyor.